logo

İlk doğduğumuz andaki gerçek kendimizle , başımıza gelen olaylar ve çevresel koşullar sonucu geldiğimiz noktadaki kendimiz arasındaki uzaklık bizim stres, anksiyete, öfke hatta depresyon kaynağımız bu hayatta. Mutlu bir hayatın mümkün olduğunu unutmuş bir halde vasat bir hayatta kayboluyoruz çoğu zaman.

Ben “gerçek kendimi” aradım ve buldum. Bu süreç için çok emek sarfettim, sarfetmeye de devam ediyorum çünkü bu keşif yolu her gün yeni süprizler çıkartıyor yoluma. Ancak şunu rahatlıkla söylebilirim ki bildiğim ben artık mutlu ve huzurlu. 

Bunu ben başarabildiysem neden sen de başaramayasın?

Bana bu yolda yardım eden rehberler olmasaydı bu keşif yolu çok daha zaman alacaktı. Bunun bilinciyle ben de rehberliğimi senin hizmetine açıyorum.

 

Birlikte çalışmaya ne dersin?

 

Bu çalışma 4 seanstan oluşan, online veya telefonla yapılan 1 saatlik görüşmelerden oluşuyor. Görüşmeler başvuran kişinin durumuna göre ya haftada ya da iki haftada bir yapılıyor. Buna ilk seans sonunda karar veriliyor. 

Bilgi Al

Seans tarihi satın alma işlemi tamamlandıktan sonra e-posta üzerinden belirlenecektir. Ücret 2400 TL'dir. Ödeme yapmak ve seansları programlamak için lütfen Bilgi Al butonuna basarak bizimle iletişime geçin.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Neden 4’lü seans yerine tek seans alamıyorum?

Dönüşüm zaman isteyen ciddi bir süreçtir. Bir seansta bile bazı konularda farkındalık sağlanabilir ve dönüşüm hızla başlayabilir. Ancak gerçek ve temeli sağlam bir dönüşüm istiyorsak bunun için gereken minimum zaman 4 seanstır.

Görüşmenin sadece sesle yapılması doğru bir uygulama mı?

Deneyimime göre insanlar görüntü olmadan sadece sesli yapılan görüşmelerde kendilerini çok daha rahat açabiliyorlar. Ayrıca nerede olduğunun, ne giydiğinin, nasıl gözüktüğünün öneminin olmaması insanların görüşmeden önceki gerginliklerini azaltıyor. İnsanların enerjilerini sezgisel olarak hissetmek ve inanç sistemlerini saptamak için vücut dilini görmeye ihtiyaç duymuyorum.

Gerçek bir dönüşüm için kaç seans gerekir?

Bu tamamen kişiden kişiye değişir. Kimisi 4 seanstan sonra kendi kanatlarıyla uçmaya hazır hisseder kendini, kimisi 20 seansta, kimisi çok daha çok seansta.

Yardım isteyebilmek insan olma deneyiminin harika bir parçası

Hayat güzel ve ben onu keyifle, zevkle, huzurla yaşıyorum diyebilen ben kendi hocamla seanslarıma yıllardır devam ediyorum ve ömrümüzün yettiği kadar da devam etme niyetindeyim. Çünkü yardım isteyebilmek, güvenebildiğin birine zihnini ve kalbini açmak ve sürekli yeni bir şeyler öğrenip kendini geliştirmek insan olma deneyiminin harika bir parçası.

Yorumlar